مهدی سعیدی  متولد  1358 و  یکی از طراحان ایرانی است که در فهرست بهترین طراحان گرافیک برتر جهان قرار دارد.
 مهدی سعیدی به دلیل رویکرد خط نگارانه‌اش بیش از دیگر هم نسلانش بیرون از مرزها مورد توجه قرار گرفته. در کارنامه او جایزه ویژه  بین المللی مکزیک ،اسلواکی ، اوکراین، تایوان ،جایزه بزرگ  بین المللی پوستر کلرادو -  امریکا (۲۰۰۸) ، پوسترسیاسی و اجتماعی  - لهستان (۲۰۰۹) به چشم می‌خورد به جز این‌ها نامش در میان پنج  ستاره طراحی  جهان  اوزاکا (۲۰۰۹) قرار داشته  و جایزه بزرگ این دوسالاته را از آن خود کرده است.  ۴۰ پوستر او در موزه سان فرانسیس بولیوی به نمایش درآمد، این پوسترها   در گالری دانشگاه میشیگان به معرض نمایش گذاشته شد.در سال۲۰۰۴ نیز کتابی از آثار وی از طرف موزه هنرهای معاصر تهران منتشر شده است.
سعیدی در رشته گرافیک از هنرستان هنری مالک اشتر و پس از آن در رشته هنر و طراحی از انگلیس فارغ‌التحصیل شد. او عضو انجمن طراحان گرافیک ایران و هنرهای تجسمی است و با مراکز مهم فرهنگی از جمله موزه هنرهای معاصر تهران، فرهنگستان هنر و مراکز موسیقی و فیلم همکاری می کند.
رشته گرافیک شامل نرم افزارهای فتوشاپ ، ایندیزاین ، کورل و ایلاستریتور است که موسسه فن آوران نوین تهران با برگزاری این دوره های آموزشی سعی در خدمت رسانی به علاقه مندان به این رشته جذاب و متنوع دارد. 
با آرزوی موفقیت روز افزون برای متقاضیان عزیز.