مجتمع فنی تهران شمال غرب

سریع استخدام شوید

جستجوی شغل به صورت آنلاین تبدیل به یکی از چیزهای نرمال زندگی و دنیای تکنولوژی شده است. مردم دیگر ترجیح می دهند در اینترنت دنبال کار بگردند. با آنکه سایت های کاریابی در ایران در مقایسه با کشورهای دیگر زیاد نیستند، ولی همان تعداد سایت های کم نیز سایت های بسیار خوبی هستند که فرصت هایی عالی در اختیار جویندگان کار در ایران می گذارند.
 
در اینجا نگاهی به این سایت ها می اندازیم:
 
1. Learn4Good 
این سایت، یکی از سایت های جستجوی شغل در ایران است که برای هر شغلی در هر جای دنیا است و به میلیون ها کاربر کمک می کند تا با کارفرمایان مناسب ارتباط برقرار کنند.
 
2. 4 International Career & Jobs 
این سایت یکی از دایرکتوری های استخدامی بین المللی است که سایت های برتر کاریابی جهانی را انتخاب و به بررسی آنها می پردازد. این سایت بیش از 12 هزار منبع شغلی در 200 کشور دنیا دارد و نقطه شروع رایگان و خوبی برای جستجوی کار در ایران است.
 
3. World Job Sites 
در این سایت لیستی از وبسایت های مربوط به آخرین پیشنهادهای شغلی و استخدام ها در ایران و چند سایت کاریابی خوب دیگر در ایران یافت می شود. این سایت برای فرصت های شغلی و کاری از تمام دنیا مناسب است و به کاربران کمک زیادی می کند.
 
4. Irpedia 
این سایت وبسایت کاملی در رابطه با ایران است و همه جزئیات مربوط به وضعیت کنونی ایران، توریسم آن و فرصت های شغلی و چیزهای دیگر را دارد. این سایت یکی از بهترین سایت های کاریابی در ایران است.
 
5. Gulf Job Sites 
این سایت لیست کاملی از پیشنهادهای شغلی موجود در خلیج فارس را ارائه می دهد. از زمان وجود آن، به هزاران نفر از ایران کمک کرده تا شغل هایی با درآمد بالا بدست آورند و زندگی بهتری داشته باشند.
 
6. Iran Talent
ایران تلنت یک وبسایت خوب کاریابی در ایران است که برای همه حرفه ها جهت پیدا کردن کار مناسب است. پایگاه داده ای آن شامل 400 هزار ایرانی از صنایع و شغل های دیگر می شود. این سایت یک سیستم تخصصی از کاندیداهایی درست می کند و بین فرصت ها و کاندیداها مطابقت ایجاد می کند.
 
7. Jobrapido
 Jobrapido یک پورتال خوب دیگر است که همه شغل های دنیا را در یک جا جمع کرده است. این سایت همه فرصت های شغلی را تحت یک پلتفرم جمع آوری کرده و به جویندگان کار کمک زیادی می کند.
 
8. 3wjobs
 این وبسایت هم با ارائه آپشن ها و مکان های متنوع به کاریابی کمک می کند. شما می توانید آپشن ها را محدود کنید و خیلی زود شغل مورد نظرتان را پیدا کنید.
 
9. Middle East Job
 این سایت هم آپشن خوب دیگری برای جستجوی شغل در ایران است. پورتال کاملی که کار جویندگان کار و کارفرمایان را تسهیل می کند.
 
10. Visa Hunter
 ویزا هانتر عموماً به مسائل و جزئیات ویزا می پردازد و با حل مشکل ویزا به هزاران نفر کمک کرده است و برای آنها بهترین فرصت های کاریابی را فراهم کرده است.